Instagram Hesap Açılış Formunun Kapatılması 2023

3 minutes, 57 seconds Read

Instagram Hesap Kapatma Kayıt Formu 2019

Aşağıdaki bilgiler mevcuttur. Kapanan Instagram hesabını açma formu Bu makale instagram hesabınız kapandıysa size yardımcı olacaktır. Birçok instagram kullanıcısı bu sorunla karşılaşmıştır. Kapatılan hesapları yeniden aç, instagram hesabım kapandı veya benzeri terimleri arıyorsanız bu form işinize yarayabilir.

Kapatılan bir Instagram hesabını açmak için başvuru formu nedir?

Instagram hesabınızın en az bir kez kapatıldığını deneyimlemiş olmanız muhtemeldir. Bu gibi durumlarda Instagram kullanıcıları, kapatılan bir Instagram hesabını yeniden açmak için formu kullanabilirler.

Kapalı bir Instagram profilinin kilidini açmak için aracımızı kullanmadan önce lütfen bu bilgileri okuyun.

Instagram’ın güvenlik politikası sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Instagram hesapları bu kuralları ihlal ettikleri takdirde kapatılacaktır. Hesabınızı tekrar açmak istiyorsanız, Instagram hesabı yeniden açma formunu kullanın.

Instagram hesabı kapatma: Nedenler

 • Birini finansal, duygusal veya her ikisiyle birden tehdit etmek
 • Spam davranışı bir örnek olarak görülebilir.
 • Şiddet içeren
 • Çocuklarda çıplaklık ve çocuk çıplaklığı görüntülerini paylaşın.
 • Sizin veya bir başkasının kendine zarar vermesi.
 • Bir başkasını tehdit eden kişi.
 • Nefret söyleminde bulunmak.
 • Hakaret etmek, taciz etmek.
 • Yasaklanmış malların satışı
 • Suç örgütleri ve nefret grupları linç eylemleri gerçekleştiriyor.

Sosyal medya veya internet kullanırken uymanız gereken kurallar listesini fark etmiş olabilirsiniz. Sosyal davranış kuralları, günlük sosyal hayatımızda takip ettiğimiz kurallara benzer.

Instagram, bildirilmiş veya engellenmişse hesabınızı kapatabilir. Instagram, engellenmiş veya bildirilmiş bir hesabı kapatır.

Listelenen kuralları ihlal ettiniz ya da etmediniz. Şimdi ne olacak? instagram sizin için özel bir web sayfası hazırladı.

Instagram’ın kapalı hesap açma sayfası yeni değil. İnternet kullanıcıları tembeldir ve okumazlar. Bu nedenle sayfayı nadiren ziyaret ederler.

Instagram hesap kapatma formu nasıl kullanılır?

Instagram hesabınızın kapatıldığını düşünüyorsanız, lütfen Instagram Hesap Kapatma aracını kullanın. Instagram’ın Instagram hesap kapatma aracı kullanılabilir. Form Kapatılan Instagram hesaplarını yeniden açmak mümkündür.

Instagram Hesap Kapatma Formu

Instagram hesabınızı kapatmak için bağlantıya tıkladığınızda, belirli alanlar göreceksiniz. Bunlar

 1. Telefon Numarası
 2. Neden Muhalefet?
 3. Kimlik kartında adınız ve soyadınızla birlikte bir fotoğrafınız yer almalıdır.
 4. Instagram Kullanıcı Adınız
 5. Instagram Adı
 6. E-posta Adresi
Instagram Hesap Açılış Formunun Kapatılması

Tüm alanlar doldurulmalıdır. Yanlış bilgi vermeniz halinde talebiniz reddedilecektir. Hızlı geri dönüş, doğru bilgilere bağlıdır.

Açıklamalar bölümünde kendinize bazı şeyleri neden yaptığınızı veya yapmadığınızı da sorabilirsiniz.

Hesabınızın çalındığına dair kanıt sunarsanız, yetkililer daha hızlı harekete geçebilir.

Instagram silinen bir hesabı yeniden açabilir mi?

Instagram masaüstü ve Instagram mobil bu durumlarda bir hesabı kapatmak için kullanılabilir. Instagram masaüstü veya Instagram mobil, bu durumlarda bir hesabı kapatmak için kullanılabilir.

Başlangıçta, insanlar Instagram hesaplarını öfkeyle kapatma eğilimindedir ve birkaç gün sonra bu karardan pişman olurlar. Özellikle bir Instagram hesabını kapatırsanız şifrenizi unutabilirsiniz. Instagram, hesabınızı kapattıktan sonra 3-4 saat boyunca hesabınızı yeniden açmanızı engelleyecektir. Hesap tamamen kapatılmamıştır.

Instagram hesabınızı yeniden açmak birkaç fare tıklaması kadar kolay. Kapatılan Instagram hesapları, kapatılan Instagram’ı yeniden açma formu kullanılarak yeniden açılabilir. Instagram hesabınızı sildikten sonra geri alamazsınız. 30 gün içinde Instagram hesabınızı geri yükleyebilirsiniz.

Kapatılan Instagram hesabının kilidi nasıl açılır?

Aşağıdaki adımları takip etmek Instagram hesabınıza yeniden erişim kazanmanızı sağlayacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek Instagram’ı yeniden açabilirsiniz.

 1. Mobil cihazınızdan veya masaüstünüzden Instagram hesabınızda oturum açın.
 2. Hesabınızı silmek veya geçici olarak askıya almak istiyorsanız kullanıcı adınızı/şifrenizi kullanarak oturum açın.
 3. Yakın zamanda giriş yapmadıysanız bazı koşulları kabul etmeniz istenebilir.

Facebook hesabınıza giriş yaptığınızda eski verileriniz hemen görünmeyebilir. Ancak 1 ila 2 iş günü içinde kullanılabilir olacaktır. Daha az takipçiniz olabilir çünkü hesabınız kapatıldığında takipçileriniz sizi takip etmemiş olabilir.

Similar Posts