2023 En İyi Periskop Benzeri Uygulamalar Listesi

5 minutes, 39 seconds Read

 

2023’ün en iyi Periscope uygulamaları

İnternet, içeriğin sadece TV’de değil, çevrimiçi olarak da canlı yayınlanmasına olanak tanır. Periskop benzeriNebekliyorsunuz? Ne arıyorsunuz? Periskop benzeri Canlı içerik yayınlamak için en iyi periskop benzeri uygulamaları bulmak için bu listeyi kullanabilirsiniz. Canlı yayınlardan para kazanılabilir. Uygulamalar Periscope benzer.

En iyi 2023 Periscope benzeri Uygulamalar listesi

Kişisel hesaplar ve marka hesapları için canlı yayın çok önemlidir. Canlı akışı kullanarak bağlantıda kalabilir ve içeriğinizden para kazanabilirsiniz.

Aşağıda Scope’a benzeyen ve para kazanmak için kullanılabilecek uygulamaların bir listesi bulunmaktadır. Bu uygulamalar ücretsiz olarak mevcuttur ve tam potansiyelleriyle kullanılabilirler. Bu Periscope uygulamaları, en uygun bulduğunuz platformda canlı yayın yapmanıza izin verecektir.

1. Periscope Twitch’e benzer

Twich, Periscope benzeri uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor. Twich açık ara dünyanın en popüler canlı yayın platformudur. Twich canlı yayıncılara platformunu kullanmaları için para ödüyor.

Twich her gün yaklaşık 10.000.000 kişi tarafından kullanılıyor. Birçok kullanıcının tercihleri canlı yayın üzerinde etkili oluyor.

Twich birçok farklı kitleye hitap etmektedir. Twich, farklı hedef grupların etkileşime geçmesine olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur.

Twich, Periscope’a benzer ve canlı sohbet yayınlarına izin verir. Bu, yayıncının ve abonenin etkileşime girmesine ve soru alışverişinde bulunmasına olanak tanır.

Twich Özellikleri

 1. Her gün 10 milyondan fazla kullanıcı var.
 2. Bu yazılım canlı akış verilerini analiz etmenizi sağlar.
 3. Oyun oynarken sohbet etme
 4. Bağışlar yayın sırasında canlı olarak toplanır.
 5. Abonelerinizden aylık gelir elde edebilirsiniz.

2. YouTube Live ve Periscope da benzerdir.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube’a şimdi de canlı yayın özelliği eklendi. Bu özellik Periscope gibi diğer uygulamalarda da mevcut.

Canlı yayın yapabilmek için en az 100 aboneye ihtiyacınız var. Youtube hesabınıza giriş yapın ve 100’den fazla takipçiniz varsa “etkinleştir” düğmesine tıklayın.

Youtube Live’ın periscope’tan farkı sanat, politika, oyun ve gündem gibi çeşitli konularda kesintisiz ve kaliteli yayınlar yapabilmesidir. Youtube Live, sanat, oyun, siyaset ve gündem gibi çeşitli konularda yüksek kalitede yayın yapılmasına olanak sağlayan periscope benzeri bir uygulamadır.

YouTube’da canlı yayın yaptığınızda mümkün olan en yüksek kalitede yayın yapabilirsiniz. Aboneler ve izleyicilerle okuyabilir ve sohbet edebilirsiniz.

YouTube Canlı Videoları

 1. Dizüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonundan yayın yapabilirsiniz.
 2. Kullanımı kolay.
 3. Bir yayına başladığınızda abonelere bildirim göndermek mümkündür.
 4. Yüksek kaliteli görüntülerle canlı yayın yapabilirsiniz.
 5. Aboneler siz canlı yayındayken yayınınıza anında bağış yapabilir.

3. Instagram – Periscope Benzer Uygulamalar

Instagram dünyanın en büyük video, fotoğraf ve canlı yayın platformudur. Instagram, e-ticaret siteleri, bloglar ve özel hesaplar için popüler bir platformdur. Bu da yayıncıların Instagram’daki hedef kitlelerine kolayca ulaşmalarını sağlıyor.

Instagram, Periscope gibi diğer kullanıcılarla canlı sohbet etmenize olanak tanıyan tek uygulamadır. Birini canlı yayına katılmaya davet edebilir ya da izleyicileriniz size davet gönderebilir. Instagram, canlı yayınların veya görüntülerin kalitesinin etkilenmemesi açısından Periscope gibidir. Kullanıcılar yayınlara yanıt da verebilir.

Instagram Özellikleri

 1. Canlı yayınlar tablet veya mobil cihazdan izlenebilir.
 2. Kullanımı kolaydır.
 3. En iyi kalitede canlı yayın izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki içerik ilginizi çekebilir

Instagram akışı bir hata nedeniyle yenilenemedi

Tiktok Explorer Engelini Kaldır

Snapchat Toplu Arkadaş Kaldırma

4. Tiktok, Periscope Benzeri Bir Uygulamadır

Periscope benzeri bir uygulama olan Tiktok, son birkaç yılın en popüler platformlarından biri. Tiktok, her milletten ve yaştan insanın video paylaşmak için kullandığı bir platformdur. Tiktok, Periscope’a benzer bir platforma sahiptir. Ancak, kullanıcıların canlı yayınlardan ve videolardan para kazanmalarına olanak tanır.

Tiktok 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanıldığı için yayıncılar yeni kitlelere ve kendi hedef kitlelerine ulaşabilir. Tiktok, son birkaç yılda hem büyük hem de küçük markaların başarıya ulaşmasına yardımcı olan bir platformdur.

Tiktok, yüksek kalitede ve kesintisiz canlı akış sunar. Canlı yayın sırasında kullanıcılar size mesaj gönderebilir. Yayın yaparken izleyicilerinizden bağış kabul edebilirsiniz.

Tiktok Özellikleri

 1. Uygulama 1 milyardan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor.
 2. Kitlenizi kolayca bulun.
 3. Discover, çeşitli kitlelerin canlı yayınlara katılmasını sağlayan bir algoritmadır.
 4. Canlı yayınlar, videolar ve diğer medyadan para kazanılabilir.

5. Periscope birçok yönden Facebook Live’a benzer.

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook, Instagram, WhatsApp ve diğer platformları satın aldıktan sonra platformlarını güncelledi. Facebook, Instagram’a kullanıcıların en çok istediği özelliği ekledi.

Facebook, daha kullanıcı dostu bir uygulama sunduğu ve en geniş kitleye sahip olduğu için Periscope’a tercih ediliyor. Facebook yayıncıları sürekli, yüksek kaliteli bir bağlantının keyfini çıkarabilir.

Facebook, periskoplar için en yaygın kullanılan platformdur. Bunun nedeni, Facebook’taki kitlenize yayın yapmanın, bundan para kazanmanıza ve onlarla etkileşim kurmanıza olanak sağlamasıdır.

Facebook Live Özellikleri

 1. Periscope en iyi benzer uygulamalar arasında değerlendirildi.
 2. Kullanımı çok kolaydır.
 3. Kullanıcılar bağlantılarında herhangi bir kesinti yaşamazlar
 4. Başkalarıyla paylaşmak için canlı yayınları kaydedin.
 5. Canlı yayın ücretsiz olarak kullanılabilir.

6. Periscope, You Now’a benzer

You Now, kolay arayüzü ve yüksek kullanımı nedeniyle popüler bir Periscope benzeri uygulamadır.

You Now, yayıncıların ve kullanıcıların sohbet etmesini sağlayan bir platformdur. Google veya Instagram hesaplarınızı kullanarak hesap oluşturun.

You now, çok sayıda kullanıcısı olan popüler bir uygulama olduğu ve canlı yayın yaparken arkadaşlarına hediye göndermelerine izin verdiği için periscope uygulamalarından öne çıkıyor.

 1. Şimdi Bu Özelliklerin Keyfini Çıkarın
 2. Birçok kullanıcı aktiftir.
 3. Sanat, politika veya spor tutkusu olan insanları bulabilirsiniz.
 4. Canlı yayın yapmak için akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Sadece akışa bakarak, hangi canlı akışı kullanacağınızı seçebileceksiniz.

Similar Posts