12 Ücretsiz Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı Listesi

6 minutes, 46 seconds Read

 

En İyi Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı

Instagram dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım sitelerinden biri. Herkes onu büyük bir bilgi ve özveri ile kullanıyor. Fotoğraflarınızın kalitesini artırmak için Instagram’ın fotoğraf düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Instagram Fotoğraf Editörü, fotoğraflarınızın kalitesini ve görünümünü iyileştirmenize yardımcı olabilir. Instagram fotoğraf Düzenleme ProgramıRenkler, ışık, gölgeler ve keskinlik gibi birçok ayarı değiştirebilir, fotoğraflarınızı çekebilir ve bizimle paylaşabilirsiniz.

En iyi Instagram fotoğraf düzenleyicilerinin listesi

Makaleden yararlanmak için bu listeyi kullanın. Bu makale, fotoğraflarınızı instagram’da paylaşmadan önce düzenlemek için kullanabileceğiniz instagram için en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarını içeren bir liste sunar. Instagram hashtag’i: Fotoğraflarınızı çevrimiçi veya çevrimdışı olarak düzenleyebilir ve birden fazla platformda saklayabilirsiniz.

1. Instagram Fotoğraf Düzenleme – VSCO

VSCO (Visual Supply Company), 2011 yılında Joel Flory, Greg Lutze ve diğerleri tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kuruldu. Şirket, 2014 yılında yatırımcılardan 40 milyon dolar topladıktan sonra 2015 yılında Artifact Uprising’i satın aldı.

Instagram’a yüklediğiniz fotoğrafları düzenlemek istediğinizde Vsco ilk tercihiniz olmalıdır. Vsco, en popüler Instagram düzenleme uygulamalarından biridir. Benzersiz özellikleri, efektleri ve platformu ana cazibe merkezleridir.

Neden VSCO Kullanmalı? Fotoğrafçılar bu platformu ilginç buluyor ve yeni fotoğraf konseptleri keşfetmenize yardımcı oluyor. Ücretsiz sürümü seçseniz bile dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Bu VSCO filtresi işinize yarayabilir🙂

 • On Ücretsiz Fotoğraf Efekti
 • Video Efektleri
 • Kendi platformu var.
 • JPEG ve RAW her iki seçenektir.
 • Ücretsiz gönderimin tadını çıkarın

2. Snapseed, Instagram için bir fotoğraf editörü.

Orijinal adı Nik olan Snapseed, Haziran 2011’de iPad cihazları için piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldüğü sırada 2011’in en iyi uygulaması olarak seçildi. 2011 yılında, popüler fotoğraf düzenleme uygulamasının bir iPhone versiyonu piyasaya sürüldü. Google tarafından satın alınan popüler bir uygulama olan Snapseed oldukça başarılı oldu. Şimdi, iOS ve Android’de mevcuttur.

Google dünyanın en büyük arama motorudur. Sadece arama, reklam ve fotoğraf düzenleme uygulamaları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bir dizi başka hizmete de sahipler. Google’ın android ve apple telefonlar için instagram editörü uygulaması en popüler olanıdır. Snapseed, instagram fotoğraflarını düzenlemek için kullanışlı bir araçtır.

Instagram düzenlemesi için kullandığınız uygulama Snapseed ise bu görseli faydalı bulabilirsiniz 🙂

 • Ücret Yok
 • Lens ayarlamaları yapabilir.
 • Otomatik düzenleme yapabilir.
 • Filtreleri sipariş etmek ücretsizdir.
 • HDR artık kullanılabilir.

3. Instagram için Adobe Lightroom bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Adobe, dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biridir. Adobe Şirketi en çok photoshop ile tanınır, ancak Lightroom adlı bir fotoğraf düzenleme programı da sunar.

Lightroom, Instagram fotoğraf düzenleme için en iyi programlardan biridir. Fotoğrafları kalitelerini etkilemeden düzenlemenize ve iyileştirmenize olanak tanır. Ücretsiz bir Instagram düzenleme programı arıyorsanız Lightroom harika bir seçenektir 🙂

Bu video, Instagram fotoğraflarını düzenlemek için Lightroom kullanmayı planlayanlar için çok yararlı 🙂

4. Adobe Photoshop Express: Instagram Fotoğraf Düzenleme Aracı

Dünyanın en büyük tasarım şirketi olan Adobe, bir dizi ürün yaratmıştır. photoshop express Lightroom dahil olmak üzere birçok fotoğraf düzenleme uygulaması vardır. Photoshop express, fotoğraflarınızın yanı sıra bloglar için fotoğrafları ve diğer görüntüleri düzenlemenizi sağlar.

Bu video, instagram fotoğraflarını düzenlemek için Photoshop Express kullanmayı planlayan herkes içindir 🙂

5. Polarr – Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı

Instagram fotoğraf düzenleme araçları arıyorsanız polarr’ı yararlı bulabilirsiniz. Yaygın olarak bilinmemekle birlikte yüksek kaliteli efektler ve ayarlar sunar. Polarr, adobe, vsco veya Adobe kadar profesyonel ve doğru bir tasarım sağlar. Polarr, kullanıcıların benzersiz ve heyecan verici Instagram tasarımları oluşturmasına olanak tanır.

Size Polarr’ı nasıl kullanacağınızı öğretecek bir videomuz var 🙂

6. After Light – Instagram Fotoğraf Düzenleme Aracı

Android ve iOS’ta çok sayıda After-light fotoğraf uygulaması var. Uygulamanın hem ücretli hem de ücretsiz sürümü mevcuttur. Fotoğraflarınızı Instagram’da ayrıntılı ve yüksek kaliteli düzenleme ile düzenleyebilirsiniz. Bu video size Afterlight 2’yi nasıl kullanacağınızı gösterecek 🙂

7. RNI Films Instagram Görüntü Düzenleme Programı

Vintage fotoğraflar, en popüler Instagram fotoğraf editörü olan RNI Films kullanılarak düzenlenmiştir. Instagram, vintage tarzı fotoğraflar için popüler bir platformdur. RNI Films, Instagram’da en iyi vintage fotoğraf düzenlemesini sunar.

Vintage görünümlü bir instagram editörünün nasıl oluşturulacağını görmek için bu videoyu izleyin.

8. Karanlık Oda – Instagram Fotoğraf Düzenleme yazılımı

Darkroom, Instagram resimlerinize vintage veya çağdaş efektler eklemenize yardımcı olur. Darkroom’u ücretsiz olarak kullanabilir veya ücret ödeyebilirsiniz. Efektler özelleştirilebilir.

9. Inshot – Instagram Video Editor Software

Instagram için fotoğraf düzenleme konusunda birçok öneride bulunduk ve listemize bir video düzenleme programı eklemeyi düşünüyoruz. Inshot, Instagram’da son birkaç aydır çok popüler olan bir uygulama. Kullanıcıların ücretsiz olarak müzik, görsel ve ses efektleri eklemesine olanak tanıyor. Inshot uygulaması instagram düzenlemek için kullanılabilir.

10. PicsArt, Instagram’daki fotoğrafları düzenlemek için kullanılabilir.

Neden mi? Düzenleme için çerçeve özelliği, efektler, arka plan ve canlı efektler gibi birçok seçenek vardır.

11. Canva – Instagram Tasarım Programı

Bulmak için Instagram fotoğraf düzenlemeyi arayın… insta Fotoğraf düzenleme için birçok uygulama var. Bunların çoğu mobildir. Canva, metin boyutunu, tasarımını ve biçimini değiştirme yeteneği dahil olmak üzere birçok seçeneğe sahiptir.

Canva, birçok Instagram fenomeninin içeriklerini oluşturmak için kullandığı bir resim düzenleme programıdır. Gönderi kapakları, nasıl yapılır içeriği ve gönderi kapağı dahildir.

12. Tezza – Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı

En iyi ve ücretsiz instagram fotoğraf düzenleme programı olan tezza’yı en sona bıraktık 🙂 tezza diğer instagram fotoğraf düzenleme programları gibi geniş bir ücretsiz efekt kütüphanesine sahip değil ancak içerdiği az ama ücretsiz efektler ile fotoğraflarınızı düzenlerken fark yaratacaksınız. Tezza’nın nasıl kullanılacağına dair kısa bir öğretici video izleyebilirsiniz.

Instagram Influencer’ları fotoğraf uygulamalarını kullanıyor

Instagram, resim ve video paylaşımı için açık ara en popüler platformdur. Instagram’ın popülerliği birçok influencer’a ilham verdi ve onların paylaşımları büyük bir ilham kaynağı oldu. Instagram fenomenleri genellikle farklı uygulamalarla fotoğraf paylaşıyor. Bu fotoğraf düzenleme uygulamaları nelerdir? Listemiz cevabı bulmanıza yardımcı olacak.

 1. VSCO
 2. Fotoğraflar
 3. Lightroom
 4. Polarr
 5. Film uygulamasını seviyorum
 6. Canva
 7. Picsart
 8. Filckr
 9. Instagram için Izgara Oluşturucu
 10. Tiporama
 11. Bir Tasarım Kiti
 12. Go Pro

Similar Posts