Güncel Twitter Kodları 2023 – Takip Edilmeyenleri Silme Kodu

9 minutes, 5 seconds Read

En Yeni Twitter Kodları – Takipçi Silme kodu

Sosyal medya hesabınızı düzene sokmak için twitter kodları 2023’ü kullanın. Twitter muhtemelen en büyük sosyal medya kanallarından biridir. Sosyal medya hesabınızda kullanacağınız 2023 tweet kodu ile takipçi silme, mesajlaşma, takip etme gibi işlemleri anında gerçekleştirebilirsiniz.

Mozilla tarayıcısının Twitter kodlarını çalıştırmasını istiyorsunuz. Bu kodlar, güncel güncellemelerden kaynaklanan Chrome tarayıcısına uygun değildir. Twitter kodlarıyla en iyi sonuçları elde etmek için Mozilla tarayıcısını kullanmanız önerilir.

Aşağıda listelenen kodlar çeşitli alanlarda kullanılabilir. Twitter beğeni kodu, farklı hesaplardan gelen tweetleri beğenmenize ve kodları özel ana sayfanızda göstermenize izin verir.

Twitter toplu takip kodu, odaklandığınız hesapları ve aynı şekilde sizi takip edenleri takip etmenize izin verir. Twitter takibi bırakma kodu, birbirini takip etmeyen hesapları takibi bırakmanıza izin verir.

Twitter kodları nedir? Twitter kodları nelerdir?

Twitter kodları ile birçok işlemi gerçekten kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Twitter kodlarını kullanarak zamandan tasarruf edebilir ve sosyal medya hesaplarınızı daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Twitter kodları, hesabınıza zarar vermeyecekleri veya sizi meşgul etmeyecekleri için iyidir.

 • Gözlemleme
 • Susturma Hesapları
 • Uyum sağlayın
 • Tweet silindi
 • Toplu Mesaj
 • Takip Etmeyenleri Sil

Twitter’ın Nesi İyi?

Good 2 Twitter eklentisi, kodları kullanarak twitter hesabınızı hızlı bir şekilde yönetmek için çok önemlidir. Good 2 Twitter eklentisini mozilla tarayıcısında kurun. Ardından, bir komut dosyası yönetimi kurun. Kurulumu tamamladıktan sonra Tampermonkey (veya Violentmonkey) koymak isteyeceksiniz. Bununla birlikte, bu işlemler sırasında mozilla csp’nizi devre dışı bırakmalısınız.

Twitter Toplu Kod ile Uyumluluk

Hesabınızda ihtiyacınız olan tüm Twitter hesaplarını gözlemlemek için aşağıdaki kodu kullanmalısınız. Twitter toplu gözlem kodunu kullanırken, konumlandırmadaki gezinmeyi ayarlayarak twitter otomatik gözlemini düzenlemek için kullanmanız gerekir.

var say=0,restrict=1e3,takipyap=setInterval (perform(){return $(“.following”).every(perform() {$(this).mother and father(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).take away()}), $(“.GridTimeline”).discover(“div.not-following > .js-follow-btn>button”).first() .click on(),say++>=restrict?(clearInterval(takipyap), window.alert(restrict+” kisi basariyla takip edildi.”),!1):void $(“.message-text > a”) .every(perform(){“46px”===$(“.alert-messages”).css(“prime”)&&(clearInterval(takipyap), clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(perform(){var a=$(“.GridTimeline”). discover(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).size;54>=a&&($(“.Grid.Grid–withGutter”) .every(perform(){0==$(this).youngsters().size&&$(this).take away()}),$(window).scrollTop (0,doc.physique.scrollBottom),setTimeout(perform(){window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight)} ,2000))},2e3);

Twitter Toplu Sessize Alma kodu

Tweetlerin ana sayfanızda görünmesini engellemek için bu kodları kullanmalısınız.

setInterval(perform(){ var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").size; if(kullanc >= 18){ var usid = $(".GridTimeline").
discover(".js-stream-item:first-child").attr("data-item-id") var token = $("#signout-form > enter.authenticity_token").attr('worth'); $.ajax({ kind: "POST", url: "https://twitter.com/i/person/mute", knowledge: {authenticity_token: token, user_id: usid, impression_id:""}, }); $(".GridTimeline").discover(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].take away() } },100); kisiyukle = setInterval(perform(){ var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").size; if(kullanc <= 54){ $(window).scrollTop(0,doc.physique.scrollBottom); setTimeout(perform(){ window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight); },200); } if($(".GridTimeline").discover(".GridTimeline-items").attr("data-min-position") == 0){ $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").every(perform(){ $(this).discover(".user-dropdown.dropdown-toggle.js-dropdown-toggle.js-link.js-tooltip.btn.plain-btn.small-user-dropdown").click on() $(this).discover(".mute-user-item> button").click on(); $(this)[0].take away(); }); clearInterval(sessizeal); clearInterval(kisiyukle); $(".bird-topbar-etched").click on(); } },1600)

Twitter Toplu Geri İzleme Kodu

Bu twitter kodları Twitter’da hızlı yanıtlar için kullanılır. Uzun vadeli görevleri yerine getirmenize yardımcı olurlar. Sosyal medya hesaplarını basitçe ve hiçbir değeri olmadan yönetmek için bu twitter kodlarını kullanmalısınız.

var kul_adi = immediate("Bir kullaniciya kadar takip etmek icin takip etmediginiz bir kullanici adini basinda @ olmadan girin. Bu secenegi kullanmak istemiyorsaniz bos birakin ya da iptal edin", ""); geritakip = setInterval(perform(){ $(".following, .pending").mother and father(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").take away(); $('div.not-following > button.js-follow-btn').every(perform(){ $(this).click on(); if(kul_adi == $(this).mother and father(".ProfileCard.js-actionable-user").attr("data-screen-name")){ clearInterval(geritakip); clearInterval(yu); clearInterval(as); alert(kul_adi + "kullanici adina kadar geri takip yapildi.") } $(".message-text > a").every(perform(){ if ($('.alert-messages').css('prime') === '46px'){ clearInterval(geritakip); clearInterval(yu); clearInterval(as); alert("Takip limitiniz doldu. Bugun daha fazla takip yapamazsiniz.") } }) }); setTimeout(perform() { $(".Grid.Grid--withGutter[data-component-term='user'], ProfileClusterFollow").take away(); },1000); },2000); var yu = setInterval(perform() { window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight); },1000); var as = setInterval(perform() { window.scrollTo(0,doc.physique.scrollBottom); },2020);

Twitter Beğenilerini Sıfırla

Sadece birkaç tuşa basarak istediğiniz kadar gönderiyi silebilirsiniz. Bu yöntemi kullananlar için sosyal medya hesaplarını yönetmek için zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

setInterval(perform(){ $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click on() $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].take away(); },300); setInterval(perform() { $(window).scrollTop(0,doc.physique.scrollBottom); },1500); setInterval(perform() { window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight); },1000);

Twitter Direkt Mesaj Eleme Kodu

Twitter hesabınız da mesajlarla dolup taşabilir. Bot hesaplar tarafından gönderilen tüm mesajları silmek muhtemelen çok uzun zaman alacaktır. Twitter kodlarını kullanarak bu mesajları silmek mümkündür. Twitter direkt mesajlarını silme kodu aşağıdadır.

1 var kac_mesaj_atla = "0"; 2 tum_dm_sil = setInterval(perform(){ 3 $(".DMInbox > li > .DMInboxItem")[kac_mesaj_atla].click on(); 4 $(".u-textUserColorHover.dropdown-toggle.js-tooltip.js-dropdown-toggle")[0].click on(); 5 $(".dm-conversation-actions").discover(".js-actionDeleteConversation>button.dropdown-link")[0].click on(); 6 if($("#confirm_dialog").css("show") === "block"){ 7 $("#confirm_dialog_submit_button")[0].click on(); 8 $("#confirm_dialog").addClass("visuallyhidden"); 9 } 10 },1000);

Twitter Bilgisayarlı Konut Web sayfası Beğeni kodu

Bu twitter kodları, tek bir kod kullanarak ana sayfanızdaki birkaç tweeti beğenmenize yardımcı olur. Kopyala ve yapıştır ile ana sayfanızda görünen tüm tweetleri sevmek için tek bir kod kullanmanız gerekir. Twitter beğeni kodunu yararlı bulmanız mümkündür.

setInterval(perform(){ $(".favorited").mother and father(".js-stream-item.stream-item.stream-item").take away(); var yeni_tweet = $(".stream-container").discover(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count'); var tweet = $('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item').size; if(tweet > 0){ $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click on(); setTimeout(perform(){ $('.js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].take away(); },500); } if(tweet < 2 && yeni_tweet > 0){ $(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click on(); } },1000);

Twitter Tweet Silme kodu

Twitter hesabınızda çok sayıda tweet varsa, tweetleri silmek için sonraki kodlar kullanılabilir.

var kac_tweet_atla = 1;
setInterval(perform() {
setTimeout(perform(){
$1000)
setTimeout(perform(){
$(".modal.draggable#delete-tweet-dialog-dialog button.btn.primary-btn.delete-action").click on();

},(".Icon.Icon--small.Icon--retweeted").mother and father(".js-stream-item.stream-item.stream-item").take away()
$(1000)
},2000)
setInterval(perform() {
window.scrollTo(0,doc.physique.scrollBottom);
},10000);
setInterval(perform() {
window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight);
},2000);

Twitter Unfollow kodu

Twitter takibi bırakma, Twitter hesapları için yaygın bir yöntemdir. Çok sayıda takipçiniz varsa, hesapları birbiri ardına takipten çıkarmak zaman alıcı ve zordur. Twitter kodları size hesapları nasıl hızlı bir şekilde sileceğinizi gösterecektir.

setInterval(perform () { t = $(".following").discover(".follow-button"); if 
(!t[0]) { window.scrollTo(0, $(doc).peak()); } else { console.log(t.attr("class")); 
t.set off("click on"); } }, 2000)

Twitter Unfollow kodu

Twitter hesabınızı karşılıklı takip kullanarak yükseltirken, sizi takip etmeyen hesapları gözlemlemeniz gerekecektir. Twitter takipçilerini silme kodu aşağıdadır. Sizi takip etmeyen hesapları silmek için kullanılabilir.

setInterval(perform() {
$(".FollowStatus").every(perform(){
$(this).mother and father(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").take away();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click on();
}, 20000);
setInterval(perform() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").take away();
}, 30000);
setInterval(perform() {
window.scrollTo(0,doc.physique.scrollBottom);
},5000);
setInterval(perform() {
window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight);
},2000);

Twitter Direkt Mesaj kodu

Twitter’daki takipçilerinize toplu mesaj göndermek için aşağıdaki kodu kullanmalısınız.

var dmbs = 0;
var dmlimit = 100;
var dmdm = setInterval(perform(){
if(dmbs++ >= dmlimit){
clearInterval(dmdm);
clearInterval(as);
clearInterval(yu);
window.alert(dmlimit+' kisiye mesaj basariyla gonderildi.')
Return false
}
$(".user-dropdown.dropdown-toggle")[0].click on();
$(".mention-text > button")[0].click on();
var dmler = new Array()
dmler[0] = "İyi günler";
dmler[1] = "Merhaba Yeni Takipçi";
dmler[2] = "Kendinize İyi Bakın";
dmler[3] = "Günaydın";
dmler[4] = "Merhaba";
var i = Math.ground(10*Math.random());
var ka = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").discover(".ProfileCard.js-actionable-user").attr('data-screen-name');
doc.getElementById("tweet-box-global").innerHTML = "m @"+ka+" "+dmler[i]+"";
setTimeout(perform(){
$(".btn.primary-btn.tweet-action.tweet-btn.js-tweet-btn.messaging").click on();
},2000);
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].take away();
},5000)
var as=setInterval(perform() {
$(window).scrollTop(0,doc.physique.scrollBottom);
},1000);
var yu = perform(setInterval)() {
window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight); },1000)

Twitter Beğenileri için Kod gibi değil

Twitter hesabınızı kullanarak sadece birkaç tweet’i takdir etmiş olacaksınız. Takdir ettiğiniz tüm tweetleri beğenmemek çok zaman alacaktır. Bunun yerine, aşağıda bıraktığımız Twitter Beğenmeme Kodunu kullanarak Twitter Beğenmeme kodunu kullanmanız gerekir.

unfavori = setInterval(perform(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').every(perform(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').discover(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click on();
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].take away();
})
},500)
SetInterval() = kontrolIf(tweetsys > 50 (){
var tweetsys = $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').size;
if(tweetsys < 50 || tweetsys == 50){
$(window).scrollTop(0,doc.physique.scrollBottom);
setTimeout(perform(){
window.scrollTo(0,doc.physique.scrollHeight);
},200);
}
},3000)

Twitter Kodları için Chrome Uzantısı

Bu kodların nadiren güncellenmesi gerekebilir. Ayrıca bu kodları yerleştirmeniz gerekmeyebilir. Size, manuel olarak girmek zorunda kalmadan kolay twitter kodları almanıza izin veren bir Chrome uzantısı keşfettik.

Twitter için Toplu Takip Nedir? Nedir bu?

Twitter kodlarını tek seferde kullanmak istiyorsanız, sizin için en iyi eklentiyi keşfettik. Twitter için Mass observe fow eklentisi, tek bir tıklama ile twitter beğeni kodu ile birlikte en çok kullandığınız tüm kodları çalıştırır.

Twitter Kodları Kod 202 ile Toplu Uyumluluk
 1. Twitter’a kaydolun
 2. Hesabınıza giriş yapın ve üzerinde çalışmanız gereken web sayfalarını seçin (takipçiler, takipçiler, üye arama, üye kaydetme, Beğeniler/Retweetler).
 3. Toplu gözlemleme ve toplu takibi bırakma web sayfasına gittiğinizde, “Tümüne Uy” ve “Tümünü Takibi Bırak” sekmelerini bulabilirsiniz.
 4. Toplu Twitter takibi veya toplu takibi bırakma için en beğendiğiniz olasılığı seçin.

Twitter kodlarına toplu olarak uyun

Tüm bu kodlar twitter toplu gözlem koduna dahildir.

 • Twitter Toplu Kod ile Uyumluluk
 • Twitter Toplu Beğeni Kodu
 • Twitter Otomatik Uyumluluk Kodu
 • Twitter Toplu Takibi Bırakma Kodu
 • Twitter Unfollow kodu
 • Twitter Toplu Takibi Bırakma Kodu

UYARI! Bu eklentiyi kullanmadan önce, hesabınızda hangi verileri etkinleştirmeniz gerektiğini inceleyin. Siz de hesabınızın kapatılmasını önlemek için güvenlik önlemlerini değerlendirebilirsiniz.

Similar Posts