Google LLC nedir? Ne anlama geliyor?

2 minutes, 30 seconds Read

 

Google LLC LLC nedir? Google LCC LLC LLC nedir?

Google daha önce Google inc olarak biliniyordu. Büyümeye devam eden dev arama motorları, tanınırlık elde etmek ve liderlik peşinde koşmak için birçok sektörde ürün geliştirmekte ve hizmet vermektedir. Google Inc. 2017 yılı itibariyle google llc olarak değişmiştir. Peki bu şirketin adı tam olarak nedir? Bu makale size Google LLC’nin ne olduğunu anlatacak. 2017’de dünyamıza girdi.

Google LLC nedir?

Google llc eskiden sınırlı sorumlu bir şirketti. Artık bir Google limited şirketidir. 2017 yılında birçok ürün ve hizmet de sundu. Google llc (Google LLC), çeşitli alanlarda ücretsiz hizmetler sunan çok uluslu bir Amerikan şirketidir.

Google sadece dünyanın en büyük arama motoru değil. Çok daha fazlasıdır. Google, dosya aktarım web sitesi, haritalar ve takvimler, görüntülü sohbetler ve google play store gibi çeşitli ücretsiz hizmetler sunmaktadır.

Google LLC Hizmetleri

Google llc dünya çapında internet kullanıcılarına hizmet vermektedir. Google llc, kurumsal ve kişisel olmak üzere iki ana hizmet alanı sunmaktadır. Ayrıca ücretli hizmet de sunmaktadır.

Google Kurumsal Reklamcılık Programı

Google çeşitli ücretsiz hizmetler sunmaktadır, ancak gelirlerinin çoğu reklamlardan gelmektedir. Google gezegendeki en popüler arama aracıdır. Google, sitede arama yapan kullanıcılara veya ürün sahiplerine reklam gösterir.

Doubleclik, Google’ın gelir kaynağıdır. Reklamcılık, kullanıcıların verilerine ve ilgi alanlarına dayanır. Pazarlama stratejisini kitle memnuniyetine göre uyarlar.

Google Reklam ve Pazarlama Hizmetleri

  • Google Analytics
  • Google AdWords
  • Google AdSense

Google Ads kullanıcıları, Google’ın detaylı ürün bilgisi hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Google Arama Motoru

Google’ın arama motoru çok fazla tanınırlık kazanmıştır. Dünyanın en büyük ve en popüler arama motoru olan Google, seo/sem sektörünün kullandığı stratejilerin belirlenmesinden sorumludur. Arama motoru hizmetleri, dünyanın en büyük arama motoru tarafından sadece bilgi arama açısından değil, diğer birçok alanda da sağlanmaktadır.

  • Google Görseller
  • Google Haberler
  • Google Haritalar
  • Google Alışveriş
  • Google Akademi

Google Araçları

Google’ın hizmetleri arama motorunun ötesine uzanmaktadır. Google birçok hizmetini kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaktadır. Google’ın en popüler hizmeti Gmail’dir. Google Documents, Google’ın sunduğu bir diğer çevrimiçi hizmettir.

Google LLC başka hizmetler de sağlar

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, kullanıcı ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hizmetler ve uygulamalar sunmaktadır. Google play bunların en önemlisidir. Google Play, Android akıllı telefonlarla birlikte gelen uygulama mağazasıdır. Google, her dilde çeviri yapabilen google çevirmeni nedeniyle büyük bir şirkettir. Google Haberler anlık güncellemeler sağlar.

Similar Posts