En İyi Meme, Gif Siteleri ve Gif Yapma Siteleri

5 minutes, 11 seconds Read

2023’ün En İyi Gif Siteleri ve Meme Siteleri Listesi

Gif, Graphics Interchange formatının kısaltmasıdır. Bu formatın geçmişi 1987 yılına dayanmaktadır. Bu dosya formatı, giflerin internetteki popülerliği nedeniyle oluşturulmuştur.

Gifler, kullanıcıların Twitter, Tumblr ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında bilgi paylaşmaları için harika bir yoldur. Twitter, Tumblr ve Facebook gibi sosyal medya platformları gifleri yoğun olarak kullanmaktadır.

Gifler birçok platformda popüler hale gelmiştir. Daha önce bu kadar popüler değillerdi. Gifler tanıtıldığında, gifler üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacak Flash dosyaları ortaya çıktı. Basitlikleri, hızları ve yerden tasarruf etme yetenekleriyle bilinirler. Gif siteleri popülerliğini kaybetmeye başladığında sosyal medya giflerle daha fazla ilgilenmeye başladı. Mobil cihazlarda ve web sayfalarında giflere ilk izin veren Twitter oldu. Bu, 2010 ile 2015 yılları arasında gerçekleşti. Gifler 140 karakterlik tweetleri ifade etmek için kullanıldı.

Tenor Gif

Tenor en büyük gif sitesidir. Tenor, animasyonlu GIF web siteleri arayanlar tarafından sıklıkla bulunur. Tenor’un sosyal medyada kullanılmak üzere gifler sunan bir gif sitesi zaten var. Tenor’un orijinal adı riffsy idi.

Tenor, gif siteleri arasında en büyük paya sahip sitedir ve en büyük rakibi gıphy sitesidir. Tenor, gif klavyesini internet literatürüne kazandırmasıyla tanınır.

Tumblr TV Gif Web Sitesi

Sosyal medya platformları ilk ortaya çıktığında, herkes hemen Tumblr’ın koyu mavi rengine çekildi. Tumblr’ın ilk versiyonu, popülerliğini artırmak için “My Tumblr Bill Too Much” diyerek kullanıcıları korkuttu.

Tumblr dünya çapında en popüler sosyal medya platformlarından biri haline geldi. Tumblr, animasyonlu gifler de dahil olmak üzere harika içeriklerle doludur. TumblrTV’nin web sitesine giderseniz, herhangi bir gif’i indirebilir veya paylaşabilirsiniz.

http://www.tumblr.com/tv adresinde arama yaparak istediğiniz gifleri bulabilirsiniz.

Imgur Gif Sitesi

Bu, kaliteli ve eğlenceli gifler bulmak için iyi bir sitedir. Bir gif paylaşım sitesi olan Imgur’da çok sayıda eğlenceli ve kaliteli gif bulunmaktadır. Site, kullanıcıların resim ve animasyonlu gif yüklemesine izin veriyor.

GIPHY Gif Sitesi

Listeye iyi bilinen bir siteyi mi yoksa daha az popüler bir siteyi mi dahil edeceğimizi tartıştık. Ancak, popülerlikleri nedeniyle daha nadir sitelerin bu sıralamada daha üst sıralarda yer alması gerektiğine karar verdik. Gif sitesi olan Gıphy, gif sitesi endüstrisinde lider gif sitesidir ve en çok gif ve ziyaretçi içerir.

Gıphy 2013 yılında alex chung ve jace cooke tarafından kurulmuştur. Bu sitenin öncelikli hedefi Google’ın en büyük gif’i olmaktır. Tahminler bu sitenin 1 milyardan fazla animasyonlu gif içerdiğini gösteriyor. Sitenin günlük 100 milyon ziyaretçisi var ki bu rakamın eşi benzeri yok. Bu gif web sitesinin uygulama platformu, birçok sitenin mobil uygulamalarla entegre olmasına olanak tanır.

Gfycat Kedi Gifleri Sitesi

Bu web sitesi, giflerinizin yüklenmesi çok uzun sürüyorsa daha hızlı iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Bu web sitesi html ve GIF arasında bir geçittir. Bu site milyonlarca kedi resmi içeriyor. Hızlı gif mimarisi, mesajlaşma ile ilgili sorunları ortadan kaldırmak için harika bir yoldur.

Gifbin Nostaljik Gif Sitesi

Gif sitemizde birçok nostaljik animasyonlu gif bulunmaktadır. Gifbin hareketli nostaljik giflerden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Bu gifler ilk günlerde msn Messenger’da kullanılırdı.

Gifbin belirli bir şekilde tasarlanmamıştır. Ancak nostaljik bir havası ve güçlü bir arama aracı var.

Imgflip Komik Gifler

Imgflip, arkadaşlarınız için gifler bulmak için harika bir sitedir. Bu site ruh halinize uygun gifler sunar, böylece arkadaşlarınıza eğlenceli mesajlar gönderebilirsiniz.

Bu site mem koleksiyonu yapmak için harika. Sitenin adı gif’in köşesinde.

Nozul Jeneratörü

https://memegenerator.net

İnternette mem araması yaptığınızda bu site daha görünür olacaktır. Bu site tarafından oluşturulan memlerin sayısı ana özelliğidir. Bu meme giflerini indirebilir ve kendi memlerinizi oluşturabilirsiniz.

Onsizzle

Bu web sitesi çeşitli gifler bulmanıza yardımcı olacaktır. Onsizzle Gis çeşitli gifler sunar. Bu site tam olarak işlevsel olmasa da, yine de gifleri indirebilirsiniz.

https://onsizzle.com/

GF’yi nasıl yapıyorsunuz?

Kendi giflerinizi oluşturmak isteyebilirsiniz. Her insanın kendi zevki vardır. İnternette gif yapma sitelerini ararsak çok şey buluruz, ancak hepsi sadece kelimelerden ibarettir.

Gif ve mem yapmak için sitelerin 2023’te kullanıma sunulması bekleniyor

Hareketli gifler oluşturmanıza olanak tanıyan sitelerin listesi Bu siteler, daha sonra arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz veya içeriğinize yerleştirebileceğiniz komik gifler oluşturmanıza olanak tanır.

Giphy

Giphy, gifler ve gif oluşturucular için dünyadaki en popüler web sitesidir. YouTube videolarını kullanarak gif oluşturmanızı sağlar.

Gif Oluşturma

Make a gif, bilgisayarınızın web kamerasından animasyonlu gifler oluşturmanıza yardımcı olur. Make a Gif kullanarak animasyonlu gifler oluşturabilirsiniz. Web kameranızı da kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve kullanımı basittir.

3- Ezgif

Bilgisayarınızdaki veya akıllı telefonunuzdaki resimleri ve videoları sadece birkaç fare tıklamasıyla animasyonlu giflere dönüştürmenin kolay bir yolunu arıyorsanız, ezgif ihtiyacınız olan araçtır.

Imgflip

Bu web sitesi, Vimeo ve youtube gibi video platformlarından animasyonlu GIF’ler oluşturmanıza olanak tanır.

5- Gifpal

Üç tıklamayla gif oluşturmak ister misiniz? Gifpal size yardımcı olabilecek bir web sitesidir. Animasyonlu gifleri Twitter ve Tumblr gibi sosyal medya sitelerinde kullanabilirsiniz.

Kizoa

Bilgisayarınızın veya telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz fotoğraflarla kolayca animasyonlu gifler oluşturabilirsiniz.

7. Canva

Canva tasarımcılar için harika bir kaynaktır. Ayrıca gif oluşturmanıza da olanak tanır. Canva, kullanıcıların animasyonlu gifler oluşturmasına olanak tanır.

Similar Posts