En İyi Tiktok Keşif Saatleri 2023

4 minutes, 43 seconds Read

 

Tiktok keşif saatleri – 2018

Tiktok’un video platformu dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Keşfet özelliği herkesin ilgisini çekiyor. Keşfet popüler bir özellik. Saat 2023 Türkiye’de bu konu önem kazanıyor.

Tiktok Günün Saatlerini keşfetmeyi kullanmak Hesabınızı büyütmek için harikadır çünkü keşfedilen videoların çok fazla izlendikleri için beğeni, yorum ve paylaşım alma olasılığı yüksektir. Tiktok keşfi Günün Saatleri hakkında bir blog yazısı yazdık. Bu yazıya yorum bırakmayı unutmayın🙂

Tiktok Keşif Saatleri Türkiye – 2023

Abone, beğeni ve yorum kazanmak istiyorsanız sosyal medya platformlarında paylaşım yapmak çok önemlidir. Her sosyal medya platformunun video veya gönderi paylaşmak için farklı saatleri vardır.

Tiktok, tiktok’u keşfetmek için benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Burada öncelikli konu tiktok kullanıcılarının yaşı ve kullanım saatleridir.

Bu, tüm profiller için mümkün olmayabilir. Hedef kitleniz için en iyi tiktok keşif zamanlarını belirlemek için Tiktok Analytics’i kullanabilirsiniz.

Tiktok Keşif Günleri

Tiktok keşif saatleri tablosu

Pazartesi 18:00 – 00:00
Salı 21:00 – 12:00
Çarşamba 18:00 – 03:00
Perşembe 19:30 – 01:00
CUAnne 18:00 – 12:00
Cumartesi 19:00 – 00:00
Pazar günleri 11:00 – 17:00

Tiktok influencer’ları bu saatlerde içeriklerini paylaşmak için Tiktok Keşif Saatleri Tablosunu kullanır.

Tiktok hesaplarınızı büyütmek için tiktok Keşif Günleri sırasındaki yoğun saatlere ve tiktok keşif saatleri tablosuna bakmanız gerekir. Tiktok keşif ve sonbahar saatleri tabloları hesabınızı büyütmenize yardımcı olabilir.

Tiktok keşif saatleri listesi online ticaret için tavsiye edilir. Bu tiktok keşfet saatleri listesi, e-ticaret web siteniz için oluşturduğunuz içeriği viral içeriğe dönüştürmek için kullanılabilir.

 • Pazartesi: 11:00 – 15:00 – 3:00
 • Salı: 07:00 – 9:00 – 14:00
 • Çarşamba: 12:00, 15:00 ve 16:00
 • Perşembe: 17:00, 14.00 ve 12:00
 • Cuma: 10:00, 18:00 ve 20:00
 • Cumartesi 16:30, 12:00 ve 13:00
 • Pazar: 12:00 – 13:00 ve 9:00

Aşağıdaki adımları izleyerek Tiktok keşfine katılabilirsiniz

Tiktok videolarını paylaşmadan önce aşağıdakileri göz önünde bulundurmalısınız, çünkü içeriği hazırladığınız tiktoklarla eşleştirirseniz daha büyük bir etkiye sahip olurlar.

 1. Viral içerik oluşturun
 2. Video Serisi Üretin
 3. Açıklamalarınıza anahtar kelimeler ekleyin
 4. Canlı Yayınlar
 5. Yorumları Teşvik Edin
 6. Videolarda tanıtımları kullanın

Tiktok için keşif saatlerini nasıl ayarlayabilirim?

Tiktok’un keşif süreleri bulunduğunuz kişiye göre değişiklik gösterebilir. Paylaşım sürelerini belirlemek için kitleniz hakkında veri toplamanız gerekecektir. Kullanıcılarınız hakkında veri toplarken nelere dikkat etmelisiniz?

Kitlenizin gönderilerinize ne sıklıkla yorum yaptığına ve beğendiğine bağlı olarak aldığınız istatistiklere bakarak tiktok’u ne zaman kullandıklarını öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri, ulaşmak istediğiniz kitleyi bulmak için kullanabilir ve ardından içeriğinizi en uygun zamanda paylaşabilirsiniz.

Tiktok kullanıcıları viral videoları paylaşır, beğenir ve yorum yapar. Viral videoların sahipleri sürekli tekrarlandıkları için çok dikkat çekerler.

Tiktok Ücretsiz hesabından Tiktok Ücretli hesabına yükselttiğinizde, Tiktok profesyonellerin kitlelerini daha iyi anlamalarını sağlayan ayrıntılı istatistikler sunar. Bu istatistikler, Tiktok’un 2022 için keşif süresini belirlemede faydalı olacaktır.

Tiktok keşfine nasıl girersiniz?

Yukarıda Tiktok Keşfet’te yer almak için doğru saatlerde paylaşım yapmanın önemini vurgulamıştık. Şimdi Tiktok Keşfet saatleri dışında da hesabınızı ulusal ve küresel kitlelere ulaştırmak için neler yapabileceğinizi detaylı olarak anlatacağız.

Anahtar kelimeler ürününüzü tanımlamak için harika bir yoldur

Organik arama sonuçları yeni takipçiler ve beğeniler kazanmak için harika bir yoldur. Tiktok sadece tiktok arama platformunda görünmekle kalmaz, aynı zamanda google’ın arama sonuçlarında da görünür. Google arama sonuçları görüntülemelerinizi, yorumlarınızı ve beğenilerinizi artırabilir.

Hastagh’ları kullanın

Türkiye ve hastagh, hedef kitlenize ulaşmanın iki etkili yoludur. Hastagh kullanmayı tercih ederseniz hedef kitleye ulaşma şansınız çok daha yüksek olacaktır.

Tiktok Analizör

Hedef kitlenizi anlamak için tiktok veri analizini kullanın. Hedef kitlenizin hareketleri, cinsiyeti ve konumu hakkında bilgi edinerek tiktok’ta ne kadar zaman geçirdiklerini öğrenmek için tiktok analizini kullanabilirsiniz.

Video Serisi Üretin

Video serileri her zaman faydalıdır. Viral olma potansiyeline sahip içeriği kaç kez paylaşırsanız paylaşın, kitlenizin saygısını kazanacaksınız. Tiktok Topluluğu tarafından takdir edilecek kaliteli içerik ve içerik üretin.

Tiktok SEO ile uyumludur

Tiktok SEO, tiktok hesabınızı doğal ve algoritma kriterlerine uygun bir şekilde optimize edecektir. Arama sonuçlarında görünecek ve bulunacaktır. Tiktok’un SEO’su daha fazla abone ve beğeni kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Tiktok Exploit Hilesi

Videolarınızı viral hale getirmek ve markanızı veya tiktok hesabınızı tanıtmak için tiktok finder’ı kullanabilirsiniz.

Tiktok hilesi, kendi başınıza kullanabileceğiniz birkaç ipucundan oluşur. Tiktok Paylaşım Saatleri Tablosunu kontrol ederek başlayın. Hangi günleri veya saatleri paylaşabileceğinizi öğrenmek için Tiktok Explore zaman tablosunu kullanın. Hem tiktok saatleri hem de etiketler kullanılabilir.

Similar Posts