KÜNYE
TİYATRO STÜDYOSU'NDAN
BASINDA DEĞERLENDİRMELER
ALBÜM
KATKILARIYLA
BUGÜN, YARIN
-Teyzem ve Ben-
"AUNTIE AND ME "
“(...) İnsanın yalnızlığı üzerine kurulu bir oyun (...) Sürpriz öğeler, iki karşıt kişiliğin buluşmasıyla ortaya çıkan ilginç sahnelerle oyun su gibi akıp gidiyor.”
Ece Baktıaya, CUMHURİYET, 7 Ekim 2005

“(...) Ölüm üzerine traji-komik esprilerle dolu oyunu (...) sahneye sade, metne odaklanan bir yaklaşımla taşımış. (...)  bu işin hakkını veriyor. (...) rolünün altından beden dilinin gücüyle başarıyla kalkıyor.”
Zeynep Aksoy, RADİKAL, 16 Ekim 2005

“(...) ölüm gibi soğuk bir konuyu da komediyle bütünleştiriyor. (...) İlk perdenin sonuna kadar hiçbir diyaloğu olmayan ve yaşının iki katı büyük bir kadını canlandıran (...) performansıyla göz dolduruyor.”
Efnan Atmaca, RADİKAL, 19 Ekim 2005

"(...) Bu “kara güldürü”, ölüm gibi itici bir konu ile mizahı ustaca bir araya getiriyor. (...) başarılı bir performans sergiliyorlar."
Mustafa Kara, EVRENSEL, 25 Ekim 2005

“Seçkin tiyatrolarımızdan Tiyatro Stüdyosu bu sezonu da ilginç bir oyun ile sarsıyor. (...) Teyzem ve Ben gerek reji (ve dekor-kostüm-ışık boyutları), gerekse oynanış bakımından ustalık ürünü. “
Tarık Günersel, BİRGÜN, 25 Ekim 2005

 “(...) Tiyatro Stüdyosu’nda emeği geçen herkese  sonsuz teşekkürler.”
Oral Çalışlar, CUMHURİYET, 25 Ekim 2005

“Tiyatro Stüdyosu (...) kara mizahın seçkin bir örneğini sergiliyor. “İnsan” kavramının kara mizahla bundan daha iyi anlatılabileceğini düşünenler bu oyunu görmeliler. Komedya evriminin çağcıl ve özgün örneğini göreceklerdir.”
Hayati Asılyazıcı, BİZİM GAZETE, 31 Ekim 2005

“Tiyatro Stüdyosu, oyuncularının başarıları ile gıpta edilecek, değişik yaklaşımıyla ise ilgi uyandıracak bu yapım ile yeni bir soluk getiriyor tiyatro dünyamıza.”
Robert Schild, TİYATRO... TİYATRO..., Kasım 2005

“ (...) başarıyı yakalıyor (...)  gerçekten iyi bir performans sergiliyor. (...) sezonun ilgi çekecek oyunlarından. Mutlaka görülmeli.”
Üstün Akmen, TİYATRO... TİYATRO... , Kasım 2005